FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Svarte solsikkefrø har et høyere innhold av olje enn stripete solsikkefrø. Dette gir fuglene mer energi. Fuglene kan lett skrelle disse nøye utvalgte solsikkefrøene fra Vivara . De fleste fugler skreller frøene for å få tilgang til den deilige kjernen, men duer spiser hele frøet inkludert skallet. Fuglene spiser vanligvis solsikkefrøet direkte på foringsstedet og skjellene blir værende der. Men noen ganger tar de med seg maten og skreller og spiser de et annet sted.
Våre svarte solsikkefrø er økologiske. Det betyr at det ikke er brukt sprøytemidler eller kunstgjødsel i dyrkingen. Økologiske produkter er av høyeste kvalitet. Green + svarte solsikkefrø gir fuglene masse nyttige kalorier.
| Artikelnummer | 230260119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 287 mm |
| Høyde | 368 mm |
| Lengde | 84 mm |
| Vekt | 2.5 kg |
| Kalorier (per 100g) | 495 |
| Hovedingredienser | Organiske svarte solsikker |
| Analysert innhold | Råprotein 14.1%, Råfett 37.2%, Råfiber 27.7%, Råaske 2.9% |
| Egnet for | Fuglebord, Fôringshus, Fôring på bakken, Frøautomat |
| Egnet dyreliv | Fugl, Ekorn |
| Egnet for | Gråspurv, Svarttrost, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Toppmeis, Stjertmeis, Stillits, Halsbåndsparakitt |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|