FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Detta lilla jordnötshus är en prydnad i trädgården tack vare sitt fina tak som håller nötterna torra. Taket tas enkelt av när man vill fylla på den med jordnötter. En robust upphängningsögla gör den lätt att hänga upp i ett träd eller på en krok.
Fågelmataren kan hängas upp med en praktisk kedja eller krok.
| Artikelnummer | 301070120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 112 mm |
| Høyde | 250 mm |
| Lengde | 106 mm |
| Vekt | 0.04 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|