FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Det sunne alternativet til peanøttsmør! Vi tilsetter ikke salt til peanøttsmøret for hagefugler. Peanøttsmørkrukken er fylt med peanøttfett og er en veldig kaloririk godbit for mange fugler i meisefamilien, samt grønnfink og hakkespett.
| Artikelnummer | 101770119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 78 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 78 mm |
| Vekt | 0.33 kg |
| Kalorier (per 100g) | 638 |
| Hovedingredienser | Bifftalg, Peanøttmel, Maismel, Solsikkehjerter |
| Analysert innhold | Fuktighet 5.35%, Råprotein 11.68%, Råfett 55.01%, Råfiber 1.14%, Råaske 1.13%, Karbohydrater 24% |
| Egnet for | Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|