FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Med peanøttsmørholderen Cork på en stolpe sørger du for at bare de minste og letteste fuglene kan få tilgang til godbitene. Større fugler får ikke tilgang til peanøttsmøret fordi når de sitter på stangen, bøyes beholderen nedover slik at de ikke når glasset.
Matere er ikke inkludert
| Artikelnummer | 351310119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 155 mm |
| Høyde | 155 mm |
| Lengde | 600 mm |
| Vekt | 0.77 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Større flaggspett, Grønnfink, Stær, Spettmeis |
| Farge | Grønn, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|