FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for at besøket ditt på nettstedet vårt skal gå så smidig som mulig, fra å huske preferansene dine til å vise riktig fuglekasse.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Festdag for fuglene! Denne holderen for glass med peanøttsmør for fugler består av tre deler som enkelt settes sammen: selve beholderen, laget av stoffmateriale, en metallkrok og en sittepinne. Ha i et glass med peanøttsmør og len deg tilbake. Det tar ikke lang tid før de første gjestene kommer dit.
Det slitesterke materialet er vannavstøtende. På undersiden kan du hekte på flere beholdere ved å henge den på spissepinnen til den øvre holderen. På denne måten kan du også tilby en rekke forskjellige typer peanøttsmør til fugler.
Malibu-holderen for glass med peanøttsmør er tilgjengelig i flere farger
| Artikelnummer | G-351750119-351760119-351770119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 90 mm |
| Høyde | 110 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Vekt | 0.028 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Materiale | Bomull |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|