FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Slipp fantasien løs og lag dine egne godbiter til fuglene ved å bruke denne fettmassen. Lag egne figurer eller bruk former for å lage ulike dekorative silhuetter av fuglemat. En morsom aktivitet med barna eller barnebarna! Det blir ikke bare fint å se på, men også et energirikt fetttilskudd, som fuglene vil sette pris på. Ønsker du enda flere nyttige ingredienser i figurene, er det enkelt å blande dem inn i peanøttmassen.
Peanøttsmørbrødet leveres i to blokker á 500 g hver.
Inneholder RSPO-sertifisert palmeolje.
| Artikelnummer | 102470119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 110 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 1 kg |
| Kalorier (per 100g) | 612 |
| Hovedingredienser | Vegetabilsk olje, Mel, Peanøtter |
| Analysert innhold | Råprotein 10.4%, Råfett 49.6%, Råfiber 1.5%, Råaske 1.1% |
| Egnet for | Fuglebord |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|