FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Kalk er et mineral som utgjør en veldig viktig ressurs i hekkesesongen. Det er også viktig for å optimalisere fordøyelsesprosessen, og er et ideelt supplement til fôret. I tillegg ser det pent ut i hagen og frastøter seg snegler som ikke liker skjell.
| Artikelnummer | 140450120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 289 mm |
| Høyde | 356 mm |
| Lengde | 72 mm |
| Vekt | 2.5 kg |
| Kalorier (per 100g) | 421 |
| Hovedingredienser | Havre, Havregrøt, Peanøtter, Tørket melorm, Rosiner, Rapeseed Oil |
| Analysert innhold | Fuktighet 9.8%, Råprotein 15.5%, Råfett 15%, Råfiber 1.58%, Råaske 1.87%, Karbohydrater 56.11% |
| Egnet for | Fuglebord, Fôringshus, Fôring på bakken |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Sangdrossel, Stillits, Stær, Grønnsisisk, Svarttrost, Spettmeis |
| Holder seg unna kjæledyr | Ja |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|