FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Fuglekasse Protector Bandera 34 mm er utviklet for større hullrugende fugler som stær. Kassen er produsert i Europa av FSC sertifisert treverk og har en naturlig brent overflate som gir hvert eksemplar sitt eget uttrykk og passer godt inn i norske omgivelser.
Inngangshullet på 34 mm er tilpasset stær og gir god plass til hekkingen samtidig som konstruksjonen bidrar til å begrense uønsket tilgang.
Den høye konstruksjonen og den gjennomtenkte avstanden mellom inngang og bunn reduserer risikoen for rovdyr. Den metallforsterkede inngangen gir effektiv rovdyrsikring og beskytter både egg og unger gjennom hele hekkesesongen.
De ekstra tykke treveggene gir god isolasjon og bidrar til et stabilt redeklima. Ventilasjonsåpninger og diskrete dreneringshull sørger for et tørt og sunt miljø, mens det skrå taket leder regnvann bort.
Når fuglene føler seg trygge blir de værende.
Den solide opphengsløsningen holder fuglekassen stabil også i vindfullt vær. Etter hekkesesongen kan kassen enkelt åpnes for rask og enkel rengjøring.
Den brente treoverflaten smelter naturlig inn i omgivelsene og fuglekassen leveres i en pen gaveeske til alle som ønsker å støtte fuglelivet.
Med Fuglekasse Protector Bandera 34 mm gir du stær en sikker og varig hekkeplass tilpasset artens behov.
| Artikelnummer | 909800120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 218 mm |
| Høyde | 306 mm |
| Lengde | 215 mm |
| Vekt | 1.99 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv |
| Farge | Svart, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Inngangsåpning | 34mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|