FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
En blanding av kalsiumorm og tørket melorm. Den perfekte kombinasjonen for hagens fugler. Kalsiumorm er larvene til den svarte soldatfluen (Hermetia illucens) og er et naturlig næringsrikt insekt. De har et høyt innhold av protein, energigivende fett og aminosyrer og et høyt innhold av essensielt kalsium.
Kalsiumormer inneholder omtrent tjue til førti ganger mer kalsium enn andre tørkede insekter. De kan fôres alene eller blandes med annet fôr.
Tørket melorm er en proteinrik og god matkilde for fugler. Melormene våre er fôret med et plantebasert kosthold, noe som gjør dem trygge å spise for fugler.
| Artikelnummer | 280540119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 225 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Lengde | 225 mm |
| Vekt | 0.7 kg |
| Kalorier (per 100g) | 480 |
| Hovedingredienser | Tørket melorm, Kalsiumormer |
| Analysert innhold | Fuktighet 4.65%, Råprotein 45.66%, Råfett 32.06%, Råfiber 6.59%, Råaske 7.96%, Karbohydrater 2.09% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater, Fôringshus, Fôring på bakken, Frøautomat |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Sangdrossel, Stær, Svarttrost |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|