FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for at besøket ditt på nettstedet vårt skal gå så smidig som mulig, fra å huske preferansene dine til å vise riktig fuglekasse.
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
Athena -beskyttelsespakken inneholder Apollo 2 mater med 2 åpninger pluss et beskyttelsesbur som er tilpasset fuglemateren. Fugleautomat "Apollo" har vært en favoritt blant fugleelskere i mange år. Dette skyldes ikke minst det praktiske Click & Go -systemet som gjør det enkelt å rengjøre. Beskyttelsesburet er også enkelt å demontere for rengjøring. Takket beskyttelse kan småfugler spise i fred og ro uten å bli jaget bort av større og mer aggressive fugler.
| Artikelnummer | 351110119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 298 mm |
| Høyde | 277 mm |
| Lengde | 277 mm |
| Vekt | 0.779 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stillits, Grønnsisisk, Spettmeis |
| Farge | Grafittgrå |
| Materiale | Plast, Pulverlakkert metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|