FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Fuglemater som enkelt kan henges på vinduet! Vindusmateren er laget av polykarbonat og er utstyrt med to sterke sugekopper. Dette gjør den veldig enkel å feste til vinduet. Den gjennomsiktige konstruksjonen sikrer at fuglene er synlige fra alle vinkler. Hull i bunnen og det overhengende taket sørger for at maten forblir tørr.
| Artikelnummer | 313210119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 240 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 105 mm |
| Vekt | 0.24 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stillits, Stær, Grønnsisisk, Spettmeis |
| Farge | Gjennomsiktig |
| Materiale | Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|