FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne fuglemateren vil trekke til seg alle slags hagefugler til vinduet ditt: f eks. rødstrupe, spurv, fink, stær, gjerdesmett og trost. Den brede Bird Swing -modellen er utviklet med tanke på disse fuglene. Flere av fugleartene spiser ikke fra silomatere, men vil ha et fuglebord. Derfor er BirdSwing XL et fint tillegg til vinduet.
Fire kraftige sugekopper sørger for at fuglebordet sitter stabilt og bærer enkelt 1,5 kg fuglefôr. Med hele 16 x 40 cm er det nok plass til flere fugler samtidig. Fest fuglebordet BirdSwing XL til vinduet og fuglene finner snart veien dit!
| Artikelnummer | 930480119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 204 mm |
| Høyde | 408 mm |
| Lengde | 34 mm |
| Vekt | 0.19 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Svarttrost, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|