FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Flaggermus bygger ikke reir selv, men de er avhengig av naturlige sprekker og hull, hvor de kan krype inn. Gi dem et hjem ved å sette opp et flaggermushus. Inngangen til denne reirkassen har en ribbestruktur, som gjør det lettere for flaggermus å krype inn. Også i interiøret er det riller som gir dem et godt grep. Veden i reirkassen er 18 mm tykk, noe som gir beskyttelse for dyrene og gjør kassen slitesterk.
| Artikelnummer | 914780119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 214 mm |
| Høyde | 342 mm |
| Lengde | 161 mm |
| Vekt | 1.9 kg |
| Egnet dyreliv | Flaggermus |
| Farge | Svart, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|