FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Boksen inneholder 50 Premium meiseboller, uten nett. Disse kalles premium fordi de er ekte kaloribomber og har de aller beste ingrediensene. Fugler elsker disse høyenergiske meiseboller. Selges kun hos Vivara!
• Meiseboller av høyeste kvalitet med ekstremt høyt fettinnhold takket være fett av høy kvalitet, svarte solsikkefrø og hakkede peanøtter
• Meisebollene er uten garn, da garnene kan være farlige for fugler
• Selv i kulden forblir disse meisebollene myke nok for fuglene, og de tåler også varmere temperaturer så lenge de henger i skyggen. Det høye fettinnholdet gjør dem også vannavvisende.
Ikke glem å tilby meiseboller i en praktisk beholder.
Dette produktet er produsert i Danmark
| Artikelnummer | 102780119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 280 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 195 mm |
| Vekt | 4 kg |
| Kalorier (per 100g) | 480 |
| Hovedingredienser | Bifftalg, Hvete, Svarte solsikkefrø, Peanøtter |
| Analysert innhold | Råprotein 14.5%, Råfett 39.5%, Råfiber 9%, Råaske 2%, Karbohydrater 27% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|