FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for at besøket ditt på nettstedet vårt skal gå så smidig som mulig, fra å huske preferansene dine til å vise riktig fuglekasse.
Handlekurv
Energirullen Joshua er full av nyttige og energirike ingredienser, som fuglene virkelig elsker. Det er en fin måte å hjelpe fuglene med å takle lange kalde netter og holde dem i form for å takle neste års hekkesesong. Denne rullen er også et godt tillegg når fugleforeldrene mater ungene.
Hullet i rullene (på 1,5 cm) gjør det enkelt å sette den i den passende foringen Joshua.
Inneholder RSPO-sertifisert palmeolje.
| Artikelnummer | 102460119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 70 mm |
| Lengde | 70 mm |
| Vekt | 0.7 kg |
| Kalorier (per 100g) | 535 |
| Hovedingredienser | Vegetabilsk olje, Maismel, Hvete, Blandede frø, Maisstykker, Peanøtter, Olje |
| Analysert innhold | Fuktighet 6.6%, Råprotein 9.4%, Råfett 34.1%, Råfiber 1.3%, Råaske 1% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|