FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
Barn liker å jobbe i hagen! Og nå har de sine egne hageredskaper. Plante, rake eller grave: Ingen problemer med dette tredelte hagesettet for barn med insektmotiv.
| Artikelnummer | 131490119 |
|---|---|
| Merke | Esschert |
| Bredde | 33 mm |
| Høyde | 71 mm |
| Lengde | 207 mm |
| Vekt | 0.083 kg |
| Farge | Ulike/flerfarget |
| Materiale | Metall, Tre |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|