FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for at besøket ditt på nettstedet vårt skal gå så smidig som mulig, fra å huske preferansene dine til å vise riktig fuglekasse.
Handlekurv
Gi hagens nyttige insekter et trygt sted å bo med Jarvis insekthotell. Det er laget i Europa av FSC-sertifisert furu og fungerer som et naturlig tilholdssted med borede trekamre som er spesielt tilpasset solitærbier som skal legge egg.
Den solide, trekantede rammen er behandlet for god holdbarhet og har et klassisk, nøytralt grønt tak som glir fint inn i hagemiljøet. Hvert insekthotell har også en integrert metallkrok, slik at det enkelt kan henges opp på gjerder, vegger eller andre steder i hagen.
Jarvis insekthotell finnes i tre størrelser og er en både dekorativ og praktisk måte å hjelpe pollinatorer på og samtidig skape mer biologisk mangfold i hagen.
| Artikelnummer | 901750119 |
|---|---|
| Bredde | 400 mm |
| Høyde | 360 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Vekt | 2.47 kg |
| Egnet dyreliv | Bie |
| Farge | Grønn, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|