FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Bier er avgjørende for matforsyningen vår, men er truet av en kraftig nedgang i antall. Med insekthotellet "Cuba" gir du de ensomme biene et ideelt sted. De ensomme bihunnene legger en liten tilførsel av pollen i bunnen av hullet og legger så et egg der. Så lukker hun kammeret og fortsetter å lage små celler lenger og lenger ut til hele hullet er fylt.
Det er spennende å se hvordan hullene fylles og mures opp igjen for så å tømmes igjen når yngelen klekkes.
Pakken inneholder fire små insekthoteller på pinner. Sett dem opp på et solrikt sted i nærheten av blomster. Husk å bytte ut insekthotellene dine gradvis, siden biene bare bruker rørene til ett parti egg.
| Artikelnummer | 921340119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 206 mm |
| Høyde | 792 mm |
| Lengde | 165 mm |
| Vekt | 0.969 kg |
| Egnet dyreliv | Insekt, Marihøne |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|