FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne ekornmateren er dobbelt så stor som vår populære ekornmater Victoria. Dobbeltmateren gir en praktisk løsning for å kunne tilby to ulike typer mat til ekorn. Følg med på hvordan de smarte dyrene selv åpner lokkene for å få tilgang til maten. Det flammede treverket gir huset sin spesielle karakter og det sorte taket passer perfekt.
Tips: Ekorn trenger vanligvis en viss tid på å venne seg til et nytt fôringssted. Når forautomaten er ny kan du for eksempel legge en valnøtt eller annet godbit på plattformen for å tiltrekke dem, og i startfasen kan du også åpne lokket litt ved hjelp av en liten pinne. På den måten lærer de hvordan automaten fungerer og hvor maten er.
| Artikelnummer | 303210119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 240 mm |
| Høyde | 210 mm |
| Lengde | 215 mm |
| Vekt | 1.744 kg |
| Egnet dyreliv | Ekorn |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|