FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
I meisebolleholderen Freemantle kan du trygt tilby fettboller. De henges ofte ut i garn, hvor fuglene kan bli fanget med bein eller nebbet. Hvis du legger dem uten nett i denne holderen, er det ingen slike risikoer. Holder 6 stk meiseboller uten nett. Takket være pulverlakkeringen er den ekstra slitesterk og vannavstøtende.
| Artikelnummer | 351480120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 125 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Vekt | 0.349 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Pilfink, Toppmeis, Stjertmeis, Rødstrupe, Bokfink, Større flaggspett, Grønnfink, Stær, Spettmeis |
| Farge | Grafittgrå, Sølv |
| Materiale | Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|