FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
I likhet med våre Premium meiseboller inneholder vår Melorme-variant energirikt fett i tillegg til proteinrike, tørkede melormer. Melorm, enten de er tørkede eller levende, er en favoritt blant de fleste hagefugler året rundt og vil garantert bli en hit i enhver hage.
Det er ikke uten grunn at våre Ultimate Premium melorm meiseboller heter det - de er proppfulle av kalorier og inneholder bare ingredienser av beste kvalitet, noe som gjør dem til en energigodbit fuglene dine vil elske. Meiseboller er allsidige, velg fra en av våre spesiallagde fôringsautomater eller hakk dem opp og mat dem fra et fuglebord eller på bakken. Meiseboller leveres ikke i nett, da disse kan være skadelige for fugler og annet dyreliv.
Hver meisebolle veier ca. 80 g.
| Artikelnummer | 100020119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 285 mm |
| Høyde | 205 mm |
| Lengde | 200 mm |
| Vekt | 4 kg |
| Kalorier (per 100g) | 521 |
| Hovedingredienser | Korn, Nøtter, Frø, Fett og oljer, Insekter (Målorm 4%) |
| Analysert innhold | Råprotein 15.1%, Råfett 39.5%, Råfiber 9%, Råaske 2%, Karbohydrater 27% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|