FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
En grønn rake med trehåndtak tilpasset barna. Passer fra 3 års alder, når barna ønsker å være med og hjelpe. Barn elsker å leke utendørs. Det er bra for utviklingen deres å være ute i naturen, hjelpe til i hagen eller lete etter biller i skogen. Dette gir dem opplevelse som ingen dataspill i verden kan konkurrere med.
| Artikelnummer | 675140190 |
|---|---|
| Merke | Kids in the Garden |
| Bredde | 182 mm |
| Høyde | 78 mm |
| Lengde | 819 mm |
| Vekt | 0.333 kg |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Tre, Metall, FSC®-sertifisert tre |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|