FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Alura Ignia fuglekasse kombinerer moderne design med omtanke for fuglene. Med sin stilrene kombinasjon av svart og naturlig tre passer den like godt i moderne hager som i mer naturlige omgivelser – samtidig som den gir fuglene et trygt sted å bygge rede.
Et vakkert innslag for deg, et sikkert hjem for dem.
Det som gjør denne fuglekassen unik, er den solide treblokken rundt inngangshullet – en liten detalj med stor betydning.
Den gir ikke bare et flott uttrykk, men gjør det også vanskeligere for rovdyr som hakkespetter å utvide hullet. Det gir bedre beskyttelse for egg og unger i den mest sårbare perioden.
Innvendig har fuglekassen et romslig og gjennomtenkt design som gir gode forhold for både foreldre og unger.
Inngangshullet på Ø32 mm passer perfekt for vanlige hagefugler som meiser og spurver, og gir dem en trygg plass til å fostre opp neste generasjon.
Laget av slitesterkt tre som tåler vær og vind, samtidig som det beholder sitt rene og moderne uttrykk.
Kan enkelt monteres på vegg, tre eller gjerde, slik at du raskt kan skape en innbydende hekkeplass i hagen, på balkongen eller terrassen.
| Artikelnummer | 909360120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 209 mm |
| Høyde | 284 mm |
| Lengde | 183 mm |
| Vekt | 1.65 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Kjøttmeis, Spettmeis, Svarthvit fluesnapper, Toppmeis, Pilfink, Rødstjert |
| Farge | Brun, Svart |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Inngangsåpning | 32mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|