FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Blir du plaget av ugress som dukker opp etter å ha spredt fuglemat? Dette malte matbordet forhindrer ugressproblemet, og holder hagen stort sett ugressfri. Bordet er lett å flytte og rengjøre. En solid, finmasket underside av netting sørger for at vannet tømmes raskt. Dette holder maten fersk.
| Artikelnummer | 930350119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 402 mm |
| Høyde | 124 mm |
| Lengde | 335 mm |
| Vekt | 0.798 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Svarttrost, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|