FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Har du noen gang hatt lyst til å gi flaggermus et trygt og varmt sted å hvile (og la oss være ærlige – hvem har ikke?), så er Beaumaris flaggermuskasse det perfekte valget. Den er spesielt utviklet for flaggermus som hviler i sprekker, og har en ru innside som gir godt grep – perfekt for å henge rundt.
Flaggermus trenger et lunt sted å varme seg før de flyr, og den mørke utsiden hjelper til med å fange opp solvarme. Det smarte? Den er laget helt i WoodStone® – et supersterkt materiale som ikke bare varer lenge, men også regulerer temperaturen inni kassen. Det betyr mindre risiko for kuldesjokk eller overoppheting – altså et ideelt hvilested.
Denne kassen er ikke bare solid – den er Vivara-solid. Så solid at den leveres med 10 års garanti.
| Artikelnummer | 910200119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 410 mm |
| Høyde | 80 mm |
| Lengde | 320 mm |
| Vekt | 5.21 kg |
| Egnet dyreliv | Flaggermus |
| Farge | Svart |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|