FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Flaggermushuset Coucy har en spesiell tilpasset åpning med ribbet overflate, som gir flaggermusene fast grep når de kommer inn i redet. Den grønne overflaten beskytter mot fuktighet og bidrar til å holde temperaturen jevn i reirkassen.
| Artikelnummer | 901440119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 197 mm |
| Høyde | 513 mm |
| Lengde | 134 mm |
| Vekt | 1.321 kg |
| Egnet dyreliv | Flaggermus |
| Farge | Svart |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|