FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Fôrinsautomaten Colorado er laget slik at du kan observere fuglene fra forskjellige vinkler. Taket kan tas av slik at fôrhuset enkelt kan fylles. Mellom fuglebordet og det transparente pleksiglass og i bunnen av huset er det et mellomrom, som betyr at det alltid er like mye mat på bordet.
| Artikelnummer | 930180119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 235 mm |
| Lengde | 270 mm |
| Vekt | 1.37 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stillits, Stær, Grønnsisisk, Spettmeis |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|