FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Aura beskyttelsespakke inneholder Apollo -mater med fire åpninger pluss et tilpasset beskyttelsesbur. Apollo -mater har vært en favoritt blant fugleelskere i flere år. Dette skyldes ikke minst det praktiske Click & Go -systemet som gjør det enkelt å rengjøre. Beskyttelsesburet er også enkelt å demontere for rengjøring.
Nå kan småfugler spise i fred og ro uten å bli jaget bort av større og mer aggressive fugler.
| Artikelnummer | 351090119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 250 mm |
| Høyde | 340 mm |
| Lengde | 250 mm |
| Vekt | 1.57 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Stillits, Grønnsisisk, Spettmeis |
| Farge | Grafittgrå |
| Materiale | Plast, Pulverlakkert metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|