FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Småfugler er en stor kilde til glede i livene våre, og derfor er det viktig å sørge for å ta godt vare på dem i hagen. For å holde seg sunne og i god form har mindre fugler som rødstruper, blåmeis og jernspurv behov for mat i porsjonstørrelse, full av næringsrike ingredienser som øker energinivået. Vår oppskrift på Fuglefrø-godbiter er utviklet av en av våre egne kunnskapsrike fugleentusiaster. Derfor er vi sikre på at de små hagefuglene dine kommer til å elske dem.
Fuglefrø-godbitene inneholder minipellets av nyretalg som gjør at småfugler enkelt får i seg de kaloriene de trenger. I tillegg inneholder de solsikkehjerter i små biter, solsikkefrø, tørkede melbiller og oppstykkede peanøtter – alt dette er veldig sunt for små fugler. Vi er overbevist om at fugler vil kommende strømmende til fuglekassen din for å nyte denne blandingen!
| Artikelnummer | 240470119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 300 mm |
| Høyde | 320 mm |
| Lengde | 65 mm |
| Vekt | 2.5 kg |
| Kalorier (per 100g) | 487 |
| Hovedingredienser | Solsikkehjerter, Gul hirse, Peanøtter, Havregrøt, Mais, Talgpellets, Rapeseed Oil |
| Analysert innhold | Fuktighet 9.14%, Råprotein 16.37%, Råfett 29.08%, Råfiber 3.31%, Råaske 2.89%, Karbohydrater 39.94% |
| Egnet for | Fuglebord, Fôringshus, Fôring på bakken |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|