FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Fuglekasse Spett Malmö har et lite forhåndsboret hull. Hakkespetten kan dermed åpne inngangsåpningen til selve redekassen og tilpasse størrelsen. Fuglekassen er laget fra bjørkestamme og passer godt inn i et skogkledd område eller i det naturlige hagemiljøet. Heng hekkekassen minst 2 meter fra bakken, og gjerne 3 meter om mulig. Det er ikke nødvendig å fylle redekassen med reirmateriale, det gjør fuglene fint selv.
For å rengjøre redekassen på slutten av hekkesesongen skrur man av taket. Det er festet på den ene siden av kassen med en skrue. Ved å skru denne av kan du snu taket, og dermed kontrollere og rengjøre redekassen.
| Artikelnummer | 935320120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 274 mm |
| Høyde | 576 mm |
| Lengde | 211 mm |
| Vekt | 5.805 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Større flaggspett, Grønnspett |
| Farge | Ulike/flerfarget, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Bjørk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|