FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
De er knapt merkbare, disse uthulede bjørkestammene. Passer særdeles godt i en naturlig hage. Hagefuglene setter stor pris på disse naturlige hekkestedene. Halvåpne reirkasser er populært blant annet hos rødstrupe, fluesnapper, linerle, svarttrost og rødstjerten.
Produktet er laget av naturlige materialer og størrelse kan variere noe.
| Artikelnummer | 907720119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 156 mm |
| Høyde | 223 mm |
| Lengde | 256 mm |
| Vekt | 1.615 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Rødstrupe, Gjerdesmett, Sangdrossel |
| Farge | Ulike/flerfarget, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Bjørk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|