FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Fylt med energirike sorte solsikkefrø, hakkede peanøtter og skåret, skallet havre, er denne spesialutviklede blandingen en favoritt blant spurver og finker. Den resirkulerbare plastboksen holder fôret friskt og har perfekt størrelse for små hender å bære.
I tillegg kan boksen fylles på igjen og brukes flere ganger – perfekt for bærekraftig mating og for å vekke barns interesse for fuglelivet.
| Artikelnummer | 280270119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 136 mm |
| Høyde | 134 mm |
| Lengde | 136 mm |
| Vekt | 0.4 kg |
| Kalorier (per 100g) | 482 |
| Hovedingredienser | Svarte solsikkefrø, Stripete solsikkefrø, Havregrøt, Gul hirse, Hvite solsikkefrø, Peanøtter, Rapeseed Oil |
| Analysert innhold | Fuktighet 8%, Råprotein 14.39%, Råfett 38.32%, Råfiber 16.42%, Råaske 2.96%, Karbohydrater 20% |
| Egnet for | Fuglebord, Fôringshus, Fôring på bakken, Frøautomat |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Bokfink, Grønnfink, Stillits, Pilfink |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|