FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Flott krus med et naturtro bilde, laget av kunstner Elwin van der Kolk, som vil glede alle fugleelskere. Kruset tilhører en serie som inneholder 8 forskjellige fuglemotiver. På den ene siden av kruset er en voksen kjøttmeis avbildet og på den andre siden en ungfugl. Inne i kruset ser du et bilde av fuglens naturlige omgivelser.
Tåler mikrobølgeovn og oppvaskmaskin. Flott gave for de som elsker fugl.
| Artikelnummer | 979340119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 114 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Lengde | 90 mm |
| Vekt | 0.21 kg |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|