FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Enkel og lett beholder, egnet for 2 energiblokker.
| Artikelnummer | 350540119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 195 mm |
| Lengde | 183 mm |
| Vekt | 0.88 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Svarttrost, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Gjerdesmett, Bokfink, Større flaggspett, Stær, Spettmeis, Trekryper, Svartmeis, Stjertmeis, Granmeis, Løvmeis, Toppmeis, Pilfink, Grønnfink, Stillits |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|