FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Med energiblokkene våre gir du fuglene det lille ekstra. De er fulle av viktige fettstoffer og oljer, og er et verdifullt energitilskudd for fuglene. Hver lille bit gir dem et reelt energiløft. Denne varianten inneholder skrelt og knust høy energi rød mais og skrelte og hakkede solsikkefrø. En perfekt kombinasjon for både fettelskere som meis og frøelskere som spurv.
• Laget etter vår egen patenterte oppskrift
• Rik på essensielle fettstoffer og essensielle kalorier
• Energiblokkene fra Vivara er de mest kaloririke, fugler setter pris på dem
| Artikelnummer | 100770120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 125 mm |
| Høyde | 125 mm |
| Lengde | 40 mm |
| Vekt | 0.3 kg |
| Kalorier (per 100g) | 692 |
| Hovedingredienser | Peanøttmel, Bifftalg, Solsikkehjerter, Rød mais |
| Analysert innhold | Fuktighet 3.32%, Råprotein 14.16%, Råfett 63.31%, Råfiber 1.21%, Råaske 1.35%, Karbohydrater 16.47% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|