FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Fuglekasse trekryper halvåpentTrekrypere ser ut som små mus som løper oppover trestammen. De kryper heller inn i hekkekassen en at de flyr inn. Inngangsåpningen er derfor plassert delvis i bakveggen og delvis i sideveggen. Denne fuglekassen burde alltid plasseres på et tre.
| Artikelnummer | 901200119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 186 mm |
| Høyde | 272 mm |
| Lengde | 172 mm |
| Vekt | 0.798 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Rødstrupe, Gjerdesmett, Sangdrossel |
| Farge | Grønn, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|