FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Unik energiblokkholder, designet på en måte som gjør at også hakkespett lett kan nå maten. Den nedre delen sikrer at hakkespettene har nok grep og kan støtte halen for å nyte energiblokkene våre.
| Artikelnummer | 350430119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 150 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Lengde | 120 mm |
| Vekt | 0.78 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Større flaggspett |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|