FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Ta med naturen inn i huset med dette kruset av Myrte. Helt siden hun først tegnet en isfugl, klarer hun ikke slutte å skildre naturen. Hun liker å lage produkter som farger opp hjemmet, og hvis du elsker naturen like mye som hun gjør, er disse produktene virkelig laget for deg.
Kruset har en tegning av en grevling. Denne serien som Myrte har laget spesielt for Vivara består av flere forskjellige motiver. Alle har Myrte hennes typiske fargerike motiver. Krusene rommer 310 ml, er laget av porselen og tåler oppvaskmaskin. Kjempefin julegave.
| Artikelnummer | 979870119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 115 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Vekt | 0.24 kg |
| Farge | Ulike/flerfarget |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|