FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Eplefôringssystemet Columbus er laget av ren bjørk. Barken er fortsatt godt synlig rundt omkring. Dette gir dette fôringssystemet et fint naturlig utseende. Fjern pinnen på den ene siden, skyv et eple eller en kjempestor fettball på den og sett pinnen tilbake. Gi Columbus en fin rolig plass i hagen og nyt fuglene som kommer til den.
| Artikelnummer | 930670119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 210 mm |
| Lengde | 30 mm |
| Vekt | 0.335 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|