FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Vesi fuglebadet er vakkert designet og er en perfekt måte å tilby vann til fugler. Den er laget av keramikk og kommer med en anhengssnor i metall. Dette gjør det enkelt å henge på et tre eller en krok.
Et fuglebad hører med i en hage hvor man passer på dyrene. Insektspisere drikker ofte bare én gang om dagen, mens frøspisere trenger å drikke oftere. Fuglene trenger også vann for å stelle fjærdrakten sin. Badingen gjør at fjærene beholder sin isoleringsevne og spenst, og det er den viktigste forutsetningen for at de skal kunne fly.
Ikke frostsikker
| Artikelnummer | G-938380119-938390119-938400119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 270 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Lengde | 270 mm |
| Vekt | 1.34 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|