FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Dette innovative fôret inneholder viktige næringsstoffer fra dyrkede larver av den svarte soldatfluen. Insektsfettet er fullt av proteiner, mineraler og aminosyrer som gir sterke og sunne fugler. Det er også et bærekraftig alternativ til talg, ettersom det kreves mindre energi og vann til produksjonen.
Alle typer fugler vil fråtse i denne proteinrike fettblokken. Spesielt i de kalde månedene og i den travle hekkesesongen, når konkurransen om naturlige matkilder øker, gjør du dem en tjeneste.
Bruk dette fôret i et av våre populære fettfôringssystemer eller legg det i biter på fôrbordet. Vi er sikre på at du vil gjøre fuglene i hagen din en stor tjeneste med denne næringsrike godbiten!
| Artikelnummer | 104260119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 105 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 35 mm |
| Vekt | 0.3 kg |
| Kalorier (per 100g) | 484 |
| Hovedingredienser | Korn, Insekt olje, Frø, Svart soldatfluelarver |
| Analysert innhold | Fuktighet 10.2%, Råprotein 8.59%, Råfett 25.5%, Råaske 0.72%, Karbohydrater 55% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|